• Kozyatağı / İstanbul
  • 0850 800 14 84
  • PZT - PAZAR : 09:00 - 18:00

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

ÇözümPark Akademi Kimdir?

ÇözümPark Bilişim Portalı 2008 yılından bu yana bilişim sektörüne hizmet veren gönüllük esasına dayanan online bir topluluktur. Kurulduğu günden bu yana sektöre sağladığı faydaları her geçen gün arttıran ekip üyelerimiz 2010 yılında sektörden gelen istekler üzerine kurumlara özel eğitim vermeye başladı. Her geçen gün artan istekler üzerine kurumlara özel olarak verilen eğitimler açık sınıf eğitimi olarak genişletilmiş ve tüm sektörün yararlanması sağlanmıştır. Bu sayede sahip olduğumuz 35′ ten fazla alanında Türkiye nin en iyi eğitmenleri ile sizlere hizmet sunmaya başladık.

Neden ÇözümPark Akademi?

ÇözümPark eğitimleri aktif olarak sektörde danışmanlık yapan ve en az 10 yıldan uzun süre sektör tecrübesi olan eğitmenlerden oluşmaktadır. Uzman danışmanların son derece başarılı bir şekilde sahip oldukları proje deneyimlerini katarak sundukları bu yeni nesil eğitim modeli her geçen gün artan bir talep ile karşı karşıyadır.

Özellikle sektör içerisinde çalışan ve mevcut uzmanlığını arttırmak isteyen veya kendi konusunda Dünya standartlarında bir uzman olmak isteyen sektör çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz.

Fast Track Eğitim Nedir?

Fast Track eğitim aslında yurt dışında çok bilinen bir kavram olmak ile beraber Türkiye de ilk defa 2010 yılında ÇözümPark tarafından hayata geçirilen hızlandırılmış eğitimlerdir.

Temelde 5 günlük üretici eğitimleri temel seviyedeki öğrenciler için uygun olmasına karşın daha uzman olan öğrenciler için özellikle ilk 3 gün yorucu olmaktadır. Yani sektörde belirli ürünler için temel seviyeden ileri bilgiye sahip olan ve zamanı sınırlı olan sektör uzmanları için hızlandırılmış olarak sunulan eğitimlerdir.

Bu eğitimlerin resmi bir içeriği yoktur, çünkü resmi eğitimler herkese açık olarak tasarlandığı için en temelden başlayıp ilerlemektedir. Fast Track içeriklerini bizler uzman eğitmen kadrosu ile Türkiye standartlarına uygun ve sınırlı zaman için en uygun içeriği sunacak şekilde hazırlıyoruz.