magnify
Home Eğitimde ÇözümPark Farkı

Eğitimde ÇözümPark Farkı

ÇözümPark Bilişim Portalı 2008 yılından bu yana Türkiyedeki bilişim sektörüne hizmet veren ve kendi alanında lider olan bir topluluktur. Sahip olduğu kadro Türkiyde kendi alanında en uzman seviyede saha deneyimi ve sertifikasyona sahiptir. Bundan dolayı ÇözümPark, Türkiye de her iki bilişim çalışanın biri tarafından bilinen bir marka değeridir.

Bir bilişim portalı olarak gösterdiğimiz bu başarı sonucu üyelerimizden gelen yoğun eğitim istekleri üzerine 2010 yılında başladığımız “ÇözümPark Eğitimleri” halen tüm hızı ile devam etmektedir.

ÇözümPark Bilişim Portalı eğitimleri, “Fast Track” olarak isimlendirilen ve uzmanına özel eğitimler olduğu için bu sektörde çalışan ve uzmanlık seviyesini daha üst bir düzeye çıkarmak isteyen bilişim çalışanları için alternatifi olmayan bir eğitim kalitesi sunmaktadır. Tüm eğitmlenlerimiz Türkiye de kendi alanlarında tanınan ve saygı gören uzmanlar olduğu için temel eğitimden daha çok uzmanlık eğitimleri vermekteyiz.

Eğer sizde klasik eğitim kurumlarında verilen standart müfredat eğitimlerinden sıkılmış iseniz sizleri ÇözümPark Eğitimlerine bekliyoruz. İnanılmaz kaliteli bir içerik ( tamamen eğitmenler tarafından hazırlanan ve uygulama ağrılıklı ) ile bu güne kadar %98.8 katılımcı memnuniyeti ile düzenlenen eğitimlerimizde görüşmek dileği ile.

 

ÇözümPark Bilişim Portalı Eğitim Servisi